ARYSTOKRATA WŚRÓD TKANIN - WELUR

    Tkaniną, która jest niezaprzeczalnym faworytem we wnętrzach, już od kilku sezonów jest - welur! I nic nie zapowiada, żeby ta sytuacja miała się w najbliższym czasie zmienić. Welur jest równie uniwersalny co piękny, i wbrew pierwszym skojarzeniom odnajdzie się w praktycznie każdym wnętrzu naszego domu czy mieszkania! Wyobraźmy sobie piękną, klasyczną kuchnię, z frontami ozdobionymi delikatnym frezem w towarzystwie  welurowych hockerów lub krzeseł. Kuchnia taka będzie elegancka, przytulna a przede wszystkim pełna klasy!
Sypialnia? Łóżko z tapicerowanym wezgłowiem, w welurowej, miękkiej tkaninie, w przepiekanym kolorze, wyniesie twoje wnętrze poziom wyżej.
Tak prosty zabieg, jak dodanie welurowych elementów w sypialni, pogłębi wrażenie elegancji i luksusu. Welurowe łóżko można uzupełnić welurowymi poduszkami, w rozmaitych kolorach, czy też ciężkimi, szlachetnymi zasłonami z weluru lub pokrewnego aksamitu.

 

     
Fotel lub sofa w welurowej tapicerce będzie niewątpliwą ozdobą każdego salonu. Dodatkowym atutem będzie intensywny, modny kolor wykończenia, co sprawi, że mebel taki będzie tak zwaną „wisienką na torcie”.
W zależności od stylu mebla, welurowa tapicerka wypoczynku odnajdzie się we wnętrzach klasycznych, minimalistycznych lub nawet loftowych.

   

źródło zdjęć: https://www.independent.co.uk/extras/indybest/house-garden/furniture/best-armchairs-10452281.html?amp=  https://www.thesocialitefamily.com/familles/paris/en-famille-chez-florence-elkouby-co-fondatrice-appartement-parisien/?epik=dj0yJnU9dERVdGVoRUtWYVNsOEVBZmFETTZfTXVFMVBkSE8ySlgmcD0wJm49c3QtTE1CV3J3LWxMSVU5aWxlSXVJUSZ0PUFBQUFBR0JzT1RZ  https://huntedinterior.com/2018/04/new-velvet-sectional-new-living-room-look.html

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię