Biurka i konsole

    

BIURKA I KONSOLE – DOBRA ORGANIZACJA PRACY I NAUKI

 

Biurka to obowiązkowy element w mieszkaniach i domach, nie tylko tych zamieszkałych przez uczniów i studentów. Praktyczne biurko, czy też konsola przydadzą się każdemu w drobnych i większych pracach, takich jak opłacanie rachunków, home office czy po prostu przeglądanie internetu. Dzięki dobrze dobranemu meblowi poprawi się komfort pracy a nasze kręgosłupy będą nam wdzięczne. Czasami wystarczy fragment pokoju z odpowiednio zaakcentowanym miejscem, które będzie stanowiło miejsce do pracy. Posiadamy w ofercie różnego rodzaju biurka, dedykowane nie tylko dużym gabinetom i pokojom pracy, ale również i tym niewielkim przestrzeniom. Znajdziemy biurka dla dzieci, studentów, ale również zgrabne konsolki, które w ciągu dnia będą pełnić funkcje estetyczną a okazjonalnie pomieszczą naszego laptopa i korespondencję.

Więc jakie biurko wybrać do naszego wnętrza?

  1. Przy wyborze odpowiedniego biurka, konsoli musimy sobie odpowiedzieć na pytanie dla kogo będzie przeznaczony mebel i jak dużo czasu będziemy przy nim spędzać. Jeżeli pracujemy zdalnie wiele godzin, lub potrzebujemy odpowiedniego mebla dla ucznia, musimy zwrócić uwagę na wygodę, gabaryty, czy też regulowane wysokości i kąt nachylenia blatu.

  2. Równie ważny jest styl, rodzaj wykończenia i design dopasowany idealnie do wnętrza.

  3. Stosunek ceny do jakości wykonania całości jak i detali.

  4. Parametry i kolorystyka biurka, konsoli mają również duże znaczenie, aby wybrany produkt  korelował z innymi meblami nadając wnętrzu wyjątkowy klimat.

 

Biurka tradycyjne

Biurka tradycyjne są idealne i ponadczasowe. Projektowane wg ustalonych norm, mających poprawiać komfort i efektywność pracy. Posiadają tradycyjne formy, niezbędne akcesoria. Wykonane z tradycyjnych materiałów, dzięki czemu dopasujemy je do większości wnętrz i stylistyki. Wśród biurek tradycyjnych znajdziemy również te dedykowane dzieciom, z regulowaną wysokością czy kątem nachylenia blatu, zaprojektowane tak by dbać o młode, kształtujące się sylwetki.

Biurka nowoczesne

Nowoczesne biurka są nie tylko funkcjonalne, ale również zaprojektowane z dbałością o szczegóły i dobry design. Odnajdą się we wnętrzach nowoczesnych, a dzięki zastosowaniu oryginalnych materiałów będą mogły pełnić nie tylko funkcję użytkową – będą również zdobić. W grupie tej znajdziemy także biurka gamingowe, stworzone z myślą o graczach czy youtuberach, którzy wiele godzin spędzają przed monitorami komputerów. Tu wygoda jest najważniejsza, jednak równie ważny jest styl, użyte materiały i design.

Konsole

Konsolka to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zaaranżować „kącik do pracy”. Miejsce, gdzie niekoniecznie spędzamy wiele godzin przed ekranami komputerów, ale jednak od czasu do czasu potrzebujemy  opłacić rachunki, uporządkować korespondencję, czy przeglądnąć  Internet. Dodatkowo konsole wykonywane sa z bardzo eleganckich materiałów takich jak metal, drewno i szkło, co podnosi  jej walory estetyczne. Mebel, który w ciągu dnia będzie elegancką konsolką, na której znajdą miejsce piękne fotografie, pamiątkowe przedmioty, pudełko na potrzebne rzeczy, a nad nim zawiśnie np. lustro będzie atrakcyjnie wyglądać w naszym salonie, wieczorem może zamienić się w praktyczne biurko. Nie musi być to wielkogabarytowy mebel, mała konsolka z powodzeniem pomieści, gdy przyjdzie taka potrzeba, naszego laptopa.  Taki mebel nie zajmie dodatkowego miejsca a w zależności od potrzeby jego rola będzie ulegać zmianie.