Ławy drewniane i MDF

    

Ława we wnętrzu

Ława to ważny element w każdym salonie. Przyda się podczas oglądania filmu, do odstawienia kubka z herbatą, może również pełnić rolę stolika z przekąskami podczas domówki. Najważniejszy jest dobór mebla w taki sposób, żeby współgrał z pozostałymi elementami we wnętrzu. Mamy szeroki wybór pomiędzy materiałami, z których produkowane są ławy: mamy ławy drewniane i laminowane, z tworzyw sztucznych, szkła czy z elementami metalowymi. Wybór jest ogromny, dlatego bez trudu znajdziemy ławę do wnętrza urządzonego w każdym stylu.

Ławy drewniane i MDF

Drewniana ława to pozornie klasyczne rozwiązanie, wszystko jednak zależy od kształtu mebla i innych materiałów z jakimi połączono drewno lub laminat drewnopodobny. Wśród bogatej kolekcji ław drewnianych i MDF znajdziemy tradycyjne ławy o większych gabarytach, które mogą się rozkładać. Jest to rozwiązanie idealne do mniejszych domów i mieszkań, gdzie nie ma możliwości wygospodarowania przestrzeni pod jadalnię. Mebel, który w ciągu dnia jest praktyczną ławą czy też stolikiem kawowym, okazjonalnie zamienia się w zadowalający stół, mogący pomieścić naszych gości.

Drewno czy laminaty drewnopodobne to materiały, które z pewnością ocieplą optycznie nasze wnętrze. Warto jednak zwrócić uwagę, że drewniany blat połączony np. z metalowymi, czarnymi nogami, przypadnie do gustu i tym, którym bardziej niż na przytulności zależy na pełnej nowoczesności i minimalizmie. Wszystko zależy od tego, jaki efekt pragniemy osiągnąć. Do minimalistycznych wnętrz będą również dedykowane ławy z płyty MDF z błyszczącym, monochromatycznym laminatem, których szeroki wybór odnajdą Państwo w naszym sklepie.

Drewno oraz materiały drewnopodobne wyglądają atrakcyjnie nawet w niewielkich ławach /stolikach, które są zgrabne i mobilne, a w zestawach będą bardzo funkcjonalne.