Fotele

    

Fotele  – wygoda i elegancja

Przy wyborze fotela, będziemy kierować się przede wszystkim stylem wnętrza i wielkością pomieszczenia. Wśród tak ogromnego wyboru foteli z powodzeniem znajdziemy te tapicerowane, eleganckie, jak również lekkie, wykonane z naturalnych materiałów. Fotele posiadają bardzo urozmaicone wzory i są uzupełnione o materiały takie jak: tkanina, tworzywa sztuczne, metal, drewno. Pozwala to na znalezienie odpowiedniego mebla miłośnikom wszystkich styli wnętrzarskich. Fotel to  uzupełnienie salonu, gabinetu, czy nawet sypialni i pokoju dziecięcego.

Wybór fotela

Przy wyborze fotela powinniśmy się skupić w pierwszej kolejności stylu wnętrza. Bogata kolekcja tkanin i form ułatwi wybór fotela do wnętrz w stylu glamour, nowoczesnych, industrialnych czy też klasycznych. Ważne są również gabaryty pomieszczenia. W większym wnętrzu, gdzie będzie miejsce dedykowane pod nasz fotel, możemy sobie pozwolić na mebel większy i cięższy, natomiast w małym wnętrzu, które pełni jednocześnie więcej funkcji, lekki, mobilny mebel, który z łatwością przestawimy sprawdzi się idealnie.

Fotele do salonu

Przy wyborze fotela do salonu powinniśmy wziąć pod uwagę jego ergonomię i styl. Fotel powinien być uzupełnieniem mebli znajdujących się we wnętrzu, pasować stylistycznie i stanowić estetyczny dodatek. Jeżeli mamy odwagę i chęć stworzenia nietuzinkowego wnętrza, możemy pokusić się o mebel w ciekawym kolorze, lub wzorze, odbiegający nieco tapicerką i formą od innych mebli, ale nadający dzięki temu charakter i niepowtarzalność naszemu wnętrzu. Równie istotna jest jego wygoda. Salon to miejsce, gdzie przede wszystkim odpoczywamy – idealnie dobrany fotel poprawi nasz komfort.

Fotele do biura

Idealny  fotel do biura to świetny dodatek do przestrzeni, w której pracujemy. Będziemy mogli w nim nie tylko przeczytać książkę, ale również posadzimy osobę, z którą chcemy odbyć rozmowę. Fotel taki postawiony naprzeciwko biurka, stworzy idealne warunki do rozmowy, natomiast ustawiony w rogu, w komplecie z elegancką lampą podłogową stworzy „kącik czytelniczy”. Odpowiednio dobrany stylistycznie, z elegancką tapicerką, zamieni nasz zwykły pokój do pracy, w gabinet z prawdziwego zdarzenia. W naszym sklepie znajda Państwo równiez szeroki wybór foteli i krzeseł do biurek.

Fotel do sypialni, pokoju dziecięcego

Tapicerowany fotel nada przytulności naszej sypialni czy pokojowi dziecięcemu. Nie tylko będzie przydatny, ale również ozdobi wnętrze. Fotel ustawiony w pokoju dziecięcym zachęci do wspólnego wieczornego czytania książek, a w ciągu dnia przyda się w niejednej zabawie. Wygodny tapicerowany fotel nada charakteru sypialni, a dobrze dobrany stylistycznie pomoże stworzyć we wnętrzu niesamowity klimat.