Sofy

    

Sofa – najważniejszy element salonu

Sofa jest zdecydowanie królową salonów. Zamienia nasze wnętrza w oazy spokoju, pozwala cieszyć się odpoczynkiem po ciężkim dniu, czy spędzaniem czasu w gronie najbliższych. Sofa to nierzadko najważniejszy element we wnętrzu. W sklepie MarwikMeble.pl mają Państwo szeroki wybór sof i kanap, które można dopasować do każdego wnętrza i stylu.

 

Wybór idealnej sofy

Idealna sofa jest przede wszystkim wygodna. Skrojona na miarę do naszego wnętrza, pozwala odpocząć po długim dniu, obejrzeć film ciesząc się komfortem, czy przyjąć gości. Sofa, która w ciągu dnia jest eleganckim meblem, dzięki funkcji rozkładania, w nocy zamieni się w wygodne łóżko dla nas, czy też podczas wizyty dalekich krewnych. Kochacie styl glamour? Piękne, stylizowane sofy, w welurowych tapicerkach z pewnością przypadną do gustu, najbardziej wymagającym gustom. Styl industrialny? Wygodne wypoczynki, połączone z metalowymi akcentami odnajdą się w najbardziej nowoczesnych wnętrzach. Meble wypoczynkowe we wszystkich stylach dostępne na naszej stronie: marwikmeble.pl

Sofa do salonu

Urządzając salon, najwięcej czasu i uwagi przykładamy do wyboru sofy. Ma to oczywiście swoje uzasadnienie- to w salonie odpoczywamy, ładujemy baterie po ciężkim dniu. Sofa musi być wygodna i funkcjonalna. Może zamieniać się w łóżko, jeśli nasz salon pełni również rolę sypialni, ale ma przede wszystkim cieszyć nasze oko. Wraz z prawidłowo dobranymi fotelami czy pufami, stworzymy idealny zestaw wypoczynkowy. Dzięki ogromnemu wyborowi, rozmiarów, tapicerek i form, dobierzemy sofę do każdego wnętrza, mniejszego czy większego, ale również w każdym stylu.

Sofa do biura

Nieduża sofa w biurze przyda się podczas niejednej dyskusji. Jeżeli w gabinecie znajduje się telewizor, a gabinet zamienia się okazjonalnie w „męską jaskinię”, na takiej sofie chętnie i wygodnie obejrzymy mecz. Sofa może również stanowić akcent kolorystyczny w monochromatycznie urządzonym wnętrzu, lub urozmaicić prostą, klasyczna zabudowę meblową swoją nietuzinkową formą.