Stoły

    

STÓŁ – SERCE DOMU WŚRÓD MEBLI

 

Stoły są zdecydowanie podstawowym elementem wyposażenia wnętrz. To meble przy którym po długim dniu spotykamy się z bliskimi, wspólnie zjemy posiłek. To równieź miejsce, gdzie porozmawiamy, czy nawet odrobimy z dziećmi lekcje. Nie jest więc przesadzone, że stół to serce domu. dzieki szerokiej ofercie stołów na naszej stronie marwikmeble.pl dobiorą Państwo mebel idealny, każdej wielkości i w każdym stylu..

ZESTAWY STOŁOWE – PROSTE ROZWIĄZANIA SĄ NAJLEPSZE

Przeglądając kolorowe magazyny o tematyce wnętrzarskiej, czy zdjęcia w Internecie, możemy zaobserwować trend nietypowych połączeń stołów z krzesłami. Bardzo często stołom towarzyszą nietuzinkowe, jakby z „innej bajki” krzesła, które urozmaicają nasze domy i mieszkania, tworząc niepowtarzalne zestawy. Jednak nie każdy czuje się na siłach tworzyć takie połączenia, nie chce zatrudniać projektanta lub po prostu jest tradycjonalistą. Dla takich osób posiadamy szeroki wybór zestawów stołowych. Bez problemu zorganizujemy przestrzeń jadalnianą w naszym domu, korzystając ze świetnie dobranych zestawów stołów z krzesłami. To rozwiązanie tradycyjne i ponadczasowe.

Stół rozkładany– idealne rozwiązanie dla towarzyskich posiadaczy małych przestrzeni

Stół rozkładany daje nam możliwość uzyskania wspaniałej jadalni, dla większej ilości osób, w pomieszczeniu, gdzie na co dzień nie ma na to miejsca. Posiadacze niedużych salonów i jadalni nierzadko mają dylemat, jak pomieścić rodzinę i przyjaciół, podczas przyjęć, gdy metraż mieszkania na to nie pozwala. Stół rozkładany nie zajmie dużo miejsca na co dzień, możemy wybrać taki o kompaktowych rozmiarach, kwadratowy, przy którym na tygodniu zasiądą 2-4 osoby i nie zabierze cennego miejsca. Okazjonalnie zaś zamieni się w pokaźnych rozmiarów stół dla całej rodziny i przyjaciół. To rozwiązanie funkcjonalne i praktyczne.

Stół okrągły – sprzymierzeńca rozmów i kontaktów międzyludzkich

Stół okrągły to produkt idealny do jadalni czy miejsca, gdzie zależy nam, aby wszyscy, którzy biorą udział w spotkaniu dobrze się widzieli i mogli nawiązać kontakt. Z tego też powodu cieszą się dużym powodzeniem na różnego rodzaju przyjęciach i weselach. Jego kształt sprawia, że dobrze się widzimy i słyszymy. Ma przyjemną dla oka formę. Szczególnie przyjazny mebel we wnętrzach użytkowanych przez małe dzieci, ze względu na brak kantów i bezpieczne obłości.

Stoły drewniane – klasyka i ekologia

Stół drewniany to produkt nie tylko klasyczny i ponadczasowy, ale również ekologiczny i przyjazny środowisku, ze względu na zastosowane materiały. Drewniane akcenty ocieplają wnętrze i nadają mu przytulności. Dzięki różnorodnym formom i kolorom drewna można je dopasować, do każdego wnętrza i stylu. W sklepie MarwikMeble.pl znajdą Państwo szeroki wachlarz stołów drewnianych oraz z drewnianymi elementami.

STOŁY ZE SZKLANYM BLATEM – ELEGANCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Stół ze szklanym blatem to przede wszystkim piękno i elegancja. Jeżeli chcemy podnieść naszą jadalnię czy salon stylowo o kilka oczek wyżej, stół ze szklanym blatem zdecydowanie nam w tym pomoże. Szklany blat to również wspaniały sposób na optyczne powiększenie przestrzeni, w miejscu gdzie jest jej zdecydowany deficyt. Szklane blaty łączone są z nogami wykonanymi z rozmaitych materiałów takich jak: drewno, tworzywa sztuczne i metal. Jest to więc rozwiązanie dla wnętrz w każdym stylu i osób marzących o pięknych meblach. Co warto uwzględnić, to łatwość utrzymania w czystości szklanych blatów, a wszyscy wiemy, jak jest to istotne.