Stoły okrągłe

    

Stół okrągły – sprzymierzeńca rozmów i kontaktów międzyludzkich

Stół okrągły to produkt idealny do jadalni czy miejsca, gdzie zależy nam, aby wszyscy, którzy biorą udział w spotkaniu dobrze się widzieli i mogli nawiązać kontakt. Z tego też powodu cieszą się dużym powodzeniem na różnego rodzaju przyjęciach i weselach. Jego kształt sprawia, że dobrze się widzimy i słyszymy. Ma przyjemną dla oka formę. Szczególnie przyjazny mebel we wnętrzach użytkowanych przez małe dzieci, ze względu na brak kantów i bezpieczne obłości.

Pomagamy przy wyborze stołu okrągłego

Na czym się skupić, na co zwracać uwagę, jakie czynniki są istotne, aby dokonać najlepszego wyboru dla nas decydując się na odpowiedni zakup stołu okrągłego:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Najważniejszym aspektem jest wielkość pomieszczenia, w którym ma stanąć stół. Mamy różne średnice stołów okrągłych. Ponadto stół okrągły ułatwia wykorzystywanie przestrzeni narożnej.

2. Równie ważny jest styl, rodzaj wykończenia i design dopasowany idealnie do wnętrza.

3. Stosunek ceny do jakości wykonania całości jak i detali.

4. Parametry i kolorystyka stołu mają również duże znaczenie, aby wybrany produkt  korelował z innymi meblami nadając wnętrzu wyjątkowy klimat.

Stoły okrągłe do kuchni i jadalni

Okrągłe stoły w jadalni czy kuchni są bardzo częstym wyborem. Okrągły stół wykonany z drewna lub ze szklanym blatem, nie tylko jest miły dla oka, ale również łatwy do utrzymania w czystości. Ponadto okrągły, szklany blat nie przytłacza pomieszczenia i daje wrażenie przestrzeni, co jest mocno pożądane w małych wnętrzach. Równie praktyczne jest stosowanie okrągłych stołów w małych pomieszczeniach, gdy posiadamy dzieci. Brak narożników pozwala na bezpieczne przemieszczanie się w ograniczonej przestrzeni.

Stół okrągły do salonu

Idealny stół okrągły do salonu powinno współgrać z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrz. W sklepie marwikmeble.pl znajdą Państwo szeroki wybór stołów okrągłych wykonanych z drewna, tworzyw sztucznych, z metalowymi nogami, czy szklanymi i kamiennymi blatami. Różnorodne formy i materiały odnajdą się w każdym wnętrzu: tradycyjnym, nowoczesnym i eleganckim. Okrągły stół z dobrze dobranymi krzesłami jest niewątpliwą dekoracja salonu, a okrągła forma, pozwalająca na dobry kontakt  z innymi uczestnikami przyjęcia, zachęci do długich spotkań.

Stół okrągły do biura

Osoby siedzące przy okrągłym stole, mają znacznie lepszą możliwość nawiązania kontaktu wzrokowego i rozmowy, niż w przypadku spotkań przy stole o prostokątnym kształcie. Atut ten pozwoli na wykorzystywanie okrągłego stołu w firmach, czy biurach projektowych, jako stołu konferencyjnego, czy stołu spotkań, gdzie w łatwy sposób przeprowadzimy spotkanie, „burzę mózgów”, sprawnie się komunikując i mieszcząc większą liczbę osób.