Stoły rozkładane

    

Stół rozkładany– idealne rozwiązanie dla towarzyskich posiadaczy małych przestrzeni

Stół rozkładany daje nam możliwość uzyskania wspaniałej jadalni, dla większej ilości osób, w pomieszczeniu, gdzie na co dzień nie ma na to miejsca. Posiadacze niedużych salonów i jadalni nierzadko mają dylemat, jak pomieścić rodzinę i przyjaciół, podczas przyjęć, gdy metraż mieszkania na to nie pozwala. Stół rozkładany nie zajmie dużo miejsca na co dzień, możemy wybrać taki o kompaktowych rozmiarach, kwadratowy, przy którym na tygodniu zasiądą 2-4 osoby i nie zabierze cennego miejsca. Okazjonalnie zaś zamieni się w pokaźnych rozmiarów stół dla całej rodziny i przyjaciół. To rozwiązanie funkcjonalne i praktyczne.

Pomagamy przy wyborze stołu rozkładanego:

 

 

 

 

 

 

 

Na czym się skupić, na co zwracać uwagę, jakie czynniki są istotne, aby dokonać najlepszego wyboru dla nas decydując się na odpowiedni zakup stołu rozkładanego:

1. Stół rozkładany może zmieniać swoje gabaryty, jednak i tu ważne będzie na jaki mebel możemy sobie pozwolić w naszym wnętrzu. Ważna jest wyjściowa i ostateczna wielkość mebla.

2. Równie ważny jest styl, rodzaj wykończenia i design dopasowany idealnie do wnętrza.

3. Stosunek ceny do jakości wykonania całości jak i detali.

4. Parametry i kolorystyka stołu mają również duże znaczenie, aby wybrany produkt  korelował z innymi meblami nadając wnętrzu wyjątkowy klimat.

Stoły rozkładane do kuchni i jadalni

Stół rozkładany jest dobrym rozwiązaniem dla małych rodzin, mieszkań z niedużą ilością domowników, ale okazjonalnie przyjmujących gości. Dobrze wiemy, że przestrzeń w domu, mieszkaniu jest na wagę złota. W codziennym życiu, mnogości różnych zajęć i pośpiechu pragniemy mieszkać w przestronnych wnętrzach, gdzie będziemy czuć się swobodnie. Mimo iż od czasu do czasu organizujemy przyjęcia dla gości, nie chcemy wstawiać do niedużych przestrzeni obszernych mebli. Jeśli nie możemy wygospodarować osobnej jadalni, w której stanie duży stół, stół rozkładany będzie dla nas idealnym rozwiązaniem.

Stół rozkładany do salonu

Idealny do małych salonów, czy saloników w blokach. Każdy centymetr przestrzeni jest niezmiernie ważny, tak samo jak ważny jest stół, będący sercem domu, przy którym wspólnie możemy zjeść posiłki z najbliższymi. Nie chcąc rezygnować ze stołu w naszym salonie a jednocześnie pragnąc zaoszczędzić miejsce, zdecydujmy się na stół rozkładany, których szeroką ofertę można znaleźć w sklepie marwikmeble.pl . Poza różnymi gabarytami, mamy bardzo szeroki wybór materiałów wykończeniowych, kształtów i form, dzięki którym dopasujemy stół do każdego wnętrza i stylu.