Stoły ze szklanym blatem

    

STOŁY ZE SZKLANYM BLATEM – ELEGANCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Stół ze szklanym blatem to przede wszystkim piękno i elegancja. Jeżeli chcemy podnieść naszą jadalnię czy salon stylowo o kilka oczek wyżej, stół ze szklanym blatem zdecydowanie nam w tym pomoże. Szklany blat to również wspaniały sposób na optyczne powiększenie przestrzeni, w miejscu gdzie jest jej zdecydowany deficyt. Szklane blaty łączone są z nogami wykonanymi z rozmaitych materiałów takich jak: drewno, tworzywa sztuczne i metal. Jest to więc rozwiązanie dla wnętrz w każdym stylu i osób marzących o pięknych meblach. Co warto uwzględnić, to łatwość utrzymania w czystości szklanych blatów, a wszyscy wiemy, jak jest to istotne.

Pomagamy przy wyborze stołu ze szklanym blatem:

Na czym się skupić, na co zwracać uwagę, jakie czynniki są istotne, aby dokonać najlepszego wyboru dla nas decydując się na odpowiedni zakup stołu ze szklanym blatem:

1. Stół ze szklanym blatem dobieramy przede wszystkim na wielkość mebla w stosunku do wielkości pomieszczenia

2. Równie ważny jest styl, rodzaj wykończenia i design dopasowany idealnie do wnętrza.

3. Stosunek ceny do jakości wykonania całości jak i detali.

4. Parametry i kolorystyka zestawu mają również duże znaczenie, aby wybrany produkt  korelował z innymi meblami nadając wnętrzu wyjątkowy klimat.

Stół szklany do kuchni i jadalni

Jak wcześniej wspomnieliśmy stół ze szklanym blatem będzie nie tylko ozdobą naszego wnętrza, ale również optycznie ja powiększy. Jeżeli więc zależy nam, żeby nieduże pomieszczenie utrzymało wrażenie przestronności, postawmy na stół ze szklanym blatem. Taki mebel to świetny zestaw do zarówno nowoczesnej jak i tradycyjnej kuchni czy jadalni. Będzie wyglądał szykownie i elegancko, a szklany blat, tak wdzięczny w utrzymaniu czystości, będzie funkcjonalny i praktyczny.

Stół ze szklanym blatem do salonu

Jeżeli ważnym aspektem w kreowaniu przestrzeni jest dla nas styl  i elegancja, taki efekt uzyskamy dzięki umieszczeniu w salonie stołu ze szklanym blatem. Stół taki możemy uzupełnić o eleganckie krzesła, np.  z tapicerowanym siedziskiem, idąc w stronę stylu klasycznego czy tez glamour. Dodatkowo szkło odbija światło, więc umieszczenie nad szklanym blatem efektownej lampy, nie tylko zaaranżuje strefę stołową, ale będzie również cieszyć oko.

Szkło to jednak nie tylko styl glamour czy klasyka. Łącząc szkło z drewnem, metalem, czy tworzywem sztucznym, możemy zaaranżować nasz salon w dowolny sposób i w dowolnym