Zestawy stołowe

    

ZESTAWY STOŁOWE – PROSTE ROZWIĄZANIA SĄ NAJLEPSZE

Przeglądając kolorowe magazyny o tematyce wnętrzarskiej, czy zdjęcia w Internecie, możemy zaobserwować trend nietypowych połączeń stołów z krzesłami. Bardzo często stołom towarzyszą nietuzinkowe, jakby z „innej bajki” krzesła, które urozmaicają nasze domy i mieszkania, tworząc niepowtarzalne zestawy. Jednak nie każdy czuje się na siłach tworzyć takie połączenia, nie chce zatrudniać projektanta lub po prostu jest tradycjonalistą. Dla takich osób posiadamy szeroki wybór zestawów stołowych. Bez problemu zorganizujemy przestrzeń jadalnianą w naszym domu, korzystając ze świetnie dobranych zestawów stołów z krzesłami. To rozwiązanie tradycyjne i ponadczasowe.

Pomagamy przy wyborze zestawu stołowego:

Na czym się skupić, na co zwracać uwagę, jakie czynniki są istotne, aby dokonać najlepszego wyboru dla nas decydując się na odpowiedni zakup zestawu stołowego:

1. Zestaw stołowy dobieramy do konkretnego wnętrza, zwracając uwagę przede wszystkim na jego gabaryty.

2. Równie ważny jest styl, rodzaj wykończenia i design dopasowany idealnie do wnętrza.

3. Stosunek ceny do jakości wykonania całości jak i detali.

4. Parametry i kolorystyka zestawu mają również duże znaczenie, aby wybrany produkt  korelował z innymi meblami nadając wnętrzu wyjątkowy klimat.

Zestawy stołowe do kuchni i jadalni

Zestaw stołowy w kuchni i jadalni jest gotowym i bezpiecznym rozwiązaniem, gdy poszukujemy uniwersalnego rozwiązania. Dobrze dobrane krzesła ze stołem uzupełnią nasz dom, stworzymy miejsce, gdzie wspólnie z rodziną czy przyjaciółmi zasiądziemy do wspólnych posiłków. Jedyne co nam pozostaje to właściwe dobranie zestawu, do stylu panującego we wnętrzu i pozostałych mebli.

Zestaw stołowy do salonu

Tu producenci mebli bardzo często ułatwiają decyzję osobom niezdecydowanym. W naszym sklepie mamy szeroki wybór zestawów stołowych, które stanowią komplet z pozostałymi meblami w salonie. Całe serie mebli salonowych pozwolą na uniknięcie, często trudnych decyzji, jak zestawić meble w salonie tak, żeby wszystko idealnie do siebie pasowało. Dzięki gotowym zestawom stołów i krzeseł podejmiemy właściwa decyzję, a w dodatku możemy pokusić się o uzupełnienia wnętrza witryną, regałem czy komodą idealnie pasującą do zestawu.  

Dzięki rozmaitym rozwiązaniom projektowym, szerokiej gamie kolorystycznej, zastosowaniu drewna, tworzyw sztucznych, metalu, szkła – uzyskamy w naszym salonie nie tylko funkcjonalność, ale i estetykę.  Mamy szeroki mebli w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym czy glamour.