Urządzamy pokój dla dziecka

    Urządzanie pokoju dziecięcego jest nie lada wyzwaniem. Pomieszczenie takie musi być nie tylko uniwersalne i ergonomiczne, ale przede wszystkim musi sprostać gustom mieszkających w nim dzieci. A to już nie taka prosta sprawa. Na szczeście mamy obecnie tak duży wybór mebli i akcesoriów dziecięcych, że z powodzeniem zorganizujemy przestrzeń, która sposoba się dzieciom, nastolatkom i rodzicom.

   

   W pokoju powinno pojawić sie przede wszystkim łóżko dziecięce, które będzie wygodne i o odpowiednich gabarytach, pozwalających w ciągu dnia na swobodną zabawe i naukę.

   Kolejnym waznym elementem jest biurko lub stolik do pracy z wygodnym, odpowiednim dla dziecięcego kręgosłupa krzesłem. Tak zorganizowane miejsce do nauki czy zabawy umili czas i zachęci do obowiązków niejednego ucznia. 

    Istotna w urządzaniu pokoju dziecięcego jest jego uniwersalność. Pokój powinien "rosnąć razem z dzieckiem" i służyć przez kilka lat. Dlatego zastosowanie mebli, które są na tyle neutralne, aby odnaleźć się w pokoju kilku-latka i nastolatka, jest dość istotne. Meble, regały o uniwersalnej kolorystyce możemy uzupełnić kolorowymi pudełkami i szufladami. W pokoju malucha odnajdą się plakaty z ulubionymi bohaterami bajek i akcesoria, które nadadzą wnetrzu charakter, a gdy upodobania się zmienią - zostaną zamienione na nowsze.

 

źródła zdjęć: https://www.cb2.com/furniture/file-cabinets/1?epik=dj0yJnU9T2xsTlBXazFnVnJrcVJRR1EyckNGUXowbG5oa3FIbDMmcD0wJm49TFZycHMzSjFTZ0s4SjJ3b0VLYkFTQSZ0PUFBQUFBR0Nyc1FB  https://www.domino.com/content/nursery-room-diy/  https://www.littlebirdtoldme.co.uk/shop/animal-ride-ons/moobert-animal-ride-on

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię